WYNIKI ZAWODÓW KOŁA 2012


ROZPOCZĘCIE SEZONU I I TURA MISTRZOSTW KOŁA 2012

- w kategorii senior:

I MIEJSCE: SEBASTIAN RYBIŃSKI - 6730 pkt.

II MIEJSCE: ANDRZEJ FILIP - 5350 pkt.

III MIEJSCE: WOJCIECH MICHALAK - 5340 pkt.

4. Ireneusz Chrostek - 3080 pkt.

5. Grzegorz Jasłowski - 2850 pkt.

5. Zbigniew Kapturkiewicz - 2850 pkt.

7. Zdzisław Majewski - 2500 pkt.

8. Krzysztof Ablewski - 2270 pkt.

9. Józef Szwed - 1810 pkt.

10. Dariusz Miller - 1360 pkt.

11. Kazimierz Szaflik - 1140 pkt.

12. Dariusz Janeczek - 900 pkt.

13. Norbert Galus - 770 pkt.

13. Henryk Wawrzyniak - 770 pkt.

15. Marcin Rzeźnik - 700 pkt.

16. Dariusz Maksajda - 610 pkt.

17. Krzysztof Wiśniewski - 510 pkt.

18. Jacek Krawczyk - 430 pkt.

19. Michał Kaczmarek - 0 pkt.

19. Henryk Leśniczak - 0 pkt.

19. Antoni Majewski - 0 pkt.

19. Tadeusz Minz - 0 pkt.

19. Tadeusz Rajski - dyskwalifikacja

- w kategorii młodzieżowej U-23:

I MIEJSCE: ADAM MICHALAK - 1310 pkt.

II MIEJSCE: NORBERT MICHALSKI - 1270 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy a przegranym życzymy udanego rewanżu w następnych zawodach:)

 

II TURA MISTRZOSTW KOŁA 2012

Wyniki II tury Mistrzostw Koła PZW Sira Sieradz 2012 - seniorzy

Uprawnionych do startu było 23 zawodników. Wystartowało 18-tu.

I MIEJSCE: WOJCIECH MICHALAK - 4530 pkt.

II MIEJSCE: KRZYSZTOF ABLEWSKI - 4080 pkt.

III MIEJSCE: IRENEUSZ CHROSTEK - 3900 pkt.

4. Zbigniew Kapturkiewicz - 2260 pkt.

5. Marcin Rzeźnik - 2160 pkt.

6. Sebastian Rybiński - 2100 pkt.

7. Dariusz Maksajda - 1910 pkt.

8. Andrzej Filip - 1840 pkt.

9. Dariusz Janeczek - 1720 pkt.

10. Dariusz Miller - 1140 pkt.

11. Grzegorz Jasłowski - 920 pkt.

12. Jacek Krawczyk - 820 pkt. ex equo

12. Henryk Wawrzyniak - 820 pkt. ex equo

14. Kazimierz Szaflik - 810 pkt.

15. Józef Szwed - 800 pkt.

16. Zdzisław Majewski - 690 pkt.

17. Krzysztof Wiśniewski - 660 pkt.

18. Michał Kaczmarek - 0 pkt.

Wyniki w kat. U-23 podam po rozpatrzeniu ewentualnego protestu, gdyż wygrywający Adam Michalak został zdyskwalifikowany za posiadanie w siatce "śmierdzącej ryby".

W kategorii młodzieżowej U-23:

I MIEJSCE: NORBERT MICHALSKI - 1470 pkt.

Dyskwalifikacja: Adam Michalak - 0 pkt.

 

PUCHAR ZARZĄDU 2012

Wyniki zawodów o Puchar Zarządu Koła PZW Sira Sieradz 03.06.2013

I MIEJSCE: KRZYSZTOF ABLEWSKI - 2550 pkt.

II MIEJSCE: ANDRZEJ FILIP - 2270 pkt.

III MIEJSCE: JÓZEF SZWED - 2070 pkt.

4. Norbert Michalski - 1960 pkt. (U-23)

5. Dariusz Janeczek - 1840 pkt.

6. Sebastian Rybiński - 1660 pkt.

7. Dariusz Maksajda - 1480 pkt.

8. Ireneusz Chrostek - 1450 pkt.

9. Zbigniew Kapturkiewicz - 1260 pkt.

10. Arkadiusz Pawłowski - 110 pkt.

11. Kazimierz Szaflik - 590 pkt.

12. Tomasz Szcześniak - 580 pkt.

13. Zdzisław Majewski - 0 pkt.

 

O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ 2012

Wyniki zawodów o "Największą Rybę" Dzierlin 21.10.2012 - 4 godziny.:

I MIEJSCE: WOJCIECH MICHALAK - KARP 1940 pkt.

II MIEJSCE: ROBERT PODSIADŁY - KARP 1870 pkt.

III MIEJSCE: ANDRZEJ FILIP - KARP 1810 pkt.

4. Sławomir Materek - karp 1790 pkt.

4. Sławomir Marceniuk - karp 1790 pkt.

6. Arkadiusz Pawłowski - karp 1770 pkt.

7. Dariusz Janeczek - karp 1680 pkt.

8. Wincenty Dąbrowski - karp 1650 pkt.

9. Grzegorz Jasłowski - karp 1590 pkt.

10. Roman Miśkiewicz - karp 1570 pkt.

11. Dariusz Miller

11. Piotr Szczepaniak

11. Norbert Michalski

11. Witold Szalewski

11. Michał Kaczmarek

11. Józef Zawadzki

11. Robert Balcerzak

11. Waldemar Kłos

11. Jacek Krawczyk

11. Mariusz Gawron

11. Zdzisław (Manel) Majewski

11. Krzysztof Ablewski

11. Adam Sobala

11. Krzysztof Wiśniewski

11. Zbigniew Kapturkiewicz

11. Józef Szwed

11. Władysław Gerlicz

11. Kazimierz Szaflik

11. Krystian Majewski

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2012

Wyniki zawodów na "Zakończenie Sezonu 2012" Dzierlin 21.10.2012 - 4 godziny.:

I MIEJSCE: ANDRZEJ FILIP - 4460 pkt.

II MIEJSCE: WOJCIECH MICHALAK - 4210 pkt.

III MIEJSCE: DARIUSZ JANECZEK - 3060 pkt.

4. Wincenty Dąbrowski - 2810 pkt.

5. Sławomir Materek - 2510 pkt.

6. Robert Podsiadły - 1920 pkt.

7. Sławomir Marceniuk - 1830 pkt.

8. Arkadiusz Pawłowski - 1770 pkt.

9. Grzegorz Jasłowski - 1630 pkt.

10. Witold Szalewski - 1020 pkt.

11. Dariusz Miller

11. Piotr Szczepaniak

11. Norbert Michalski

11. Michał Kaczmarek

11. Józef Zawadzki

11. Robert Balcerzak

11. Waldemar Kłos

11. Jacek Krawczyk

11. Mariusz Gawron

11. Zdzisław (Manel) Majewski

11. Krzysztof Ablewski

11. Adam Sobala

11. Krzysztof Wiśniewski

11. Zbigniew Kapturkiewicz

11. Józef Szwed

11. Władysław Gerlicz

11. Kazimierz Szaflik

11. Krystian Majewski