Menu
Wiadomości
Porady
Metody
Ryby
Firmy
Forum
Video
Łowiska
Na rybach
Usługi
Ogłoszenia
Kalendarium
Wiedza
Społeczność
PZW
Cały serwis
Forum
Łowiska
Obserwowane
Dodaj
Poczta
Konto
Rozwiń menu
Główna
Aktualności
140
Forum
14
Łowiska
4
Na rybach
6
Kalendarium
0
Rekordy
3
Społeczność
80
Kontakt
Rozwiń menu
Zawartość strony
ZARZĄD KOŁA 2023
REGULAMIN WEWNĘTRZNY KOŁA 2023
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2023
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2023
KONTAKT
GALERIA
NASZA WODA PARADZIANKA
R.A.P.R. (REGULAMIN AMATORSKIEGO POŁOWU RYB) 2017
ARCHIWUM
ZARZĄD KOŁA 2015/2016
ZARZĄD KOŁA 2011/2012
ZARZĄD KOŁA 2013/2014
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2014
REGULAMIN WEWNĘTRZNY KOŁA 2013-2016
SKŁADKI I OPŁATY 2015
SKŁADKI I OPŁATY 2016
SKŁADKI I OPŁATY 2017
SKŁADKI I OPŁATY 2018
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2014
CZYN SPOŁECZNY 2014
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2015
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2016
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2017
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2018
REGULAMIN WEWNĘTRZNY KOŁA 2012
TERMINARZ ZAWODÓW KOŁA 2013
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2014
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2015
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2016
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2017
TERMINARZ ZAWODÓW W KOLE 2018
TERMINARZ ZAWODÓW KOŁA 2012
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2013
POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI 2014
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2015
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2016
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2017
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2018
WYNIKI ZAWODÓW KOŁA 2012
WYNIKI ZAWODÓW W KOLE 2013
SKŁADKI I OPŁATY 2014
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2015
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2016
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2017
OPŁATY ZA WĘDKOWANIE 2013
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2012
WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2016
WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2017
WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2018
WYNIKI ZAWODÓW W OKRĘGU 2015
POROZUMIENIA 2013
CZYN SPOŁECZNY 2015
CZYN SPOŁECZNY 2016
CZYN SPOŁECZNY 2017
OPŁATY ZA WĘDKOWANIE 2012
ZARZĄD KOŁA 2014/2015
POROZUMIENIA 2012
R.A.P.R. (Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb) 2016
TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2018
DZIEŃ DZIECKA 2014
II TURA MISTRZOSTW KOŁA 2014
MISTRZ KOŁA 2011
MISTRZ KOŁA 2012
MISTRZ KOŁA 2014
O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ 14.09.2014
PUCHAR ZARZĄDU 2014
Rozpoczęcie Sezonu i I tura Mistrzostw Koła 2014
WĘDKARZ ROKU 2011
WĘDKARZ ROKU 2012
WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2012 B
ZAKOŃCZENIE SEZONU 05.10.2014
POCHWAL SIĘ - NASZE REKORDY
WYNIKI ZAWODÓW (otwarcie sezonu) 31.03.2019R
WYNIKI ZAWODÓW (Puchar Zarządu) 07.04.2019R
WYNIKI ZAWODÓW O MISTRZA KOŁA nr 10 Sira w roku 2019
WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH 2012 B
V Grand Prix - Puchar Łęczycy
1 Śmigiel Witold 4400
2 Smulik Marcin 4180
3 Angelus Paweł 4140
4 Ablewski Krzysztof 3860
5 Nowak Marek 3660
6 Kuźmiński Jacek 3580
7 Sas Bogdan 3540
8 Pawlak Tomasz 3080
9 Filip Andrzej 2700
10 Witczak Damian 2490
11 Burdukiewicz Łukasz 2480
12 Szewczyk Marcin 2340
13 Czupryniak Grzegorz 2200
14 Kucharski Henryk 2060
15 Gwizdała Mateusz 1860
16 Banasiak Paweł 1500
17 Wasilewski Jarosław 1360
18 Czupryniak Kamil 1060 junior
19 Sobieraj Jerzy 220
IV Grand Prix - Puchar Kępiny
1 Śmigiel Witold 7400
2 Barański Dariusz 4245
3 Rybiński Sebastian 3390
4 Majchrzak Krzysztof 3045
5 Maksajda Dariusz 2465
6 Pawlak Tomasz 2300
7 Czupryniak Kamil 1225 junior
8 Filip Andrzej 1155
9 Wasilewski Jarosław 870
10 Banasiak Paweł 720
11 Gwizdała Mateusz 560
12 Sas Bogdan 470
13 Sobieraj Jerzy 0
III Grand Prix - Puchar Chojne
1 Wasilewski Jarosław 4350
2 Śmigiel Witold 3470
3 Barański Dariusz 3320
4 Filip Andrzej 2850
5 Pawlak Tomasz 2590
6 Majchrzak Krzysztof 2490
7 Maksajda Dariusz 2340
8 Smulik Marcin 2030
9 Marędziak Dawid 1880
10 Czupryniak Kamil 1860 junior
11 Szewczyk Marcin 1810
12 Michalak Wojciech 1570
13 Angelus Paweł 1440
14 Miller Dariusz 1340
15 Pluta Roman 1300
16 Kubiak Karol 1210
17 Witczak Damian 1170
18 Jasłowski Grzegorz 1120
19 Rybiński Sebastian 980
20 Sas Bogdan 890
21 Banasiak Paweł 670
22 Byczkowski Artur 600
II Grand Prix - Puchar Krzyworzeki
1 Śmigiel Witold 8220
2 Kucharczyk Henryk 7120
3 Michalak Wojciech 6640
4 Rybiński Sebastian 6280
5 Filip Andrzej 5260
6 Franaszek Maciej 5140
7 Banasiak Paweł 4220
8 Pawlak Tomasz 4000
9 Maryjański Marcin 3000
10 Barański Dariusz 2580
11 Wasilewski Jarosław 2500
12 Witczak Damian 2120
13 Smulik Marcin 1960
14 Angelus Paweł 1700
15 Sas Bogdan 1420
16 Szewczyk Marcin 1300
17 Czupryniak Kamil 920 junior
18 Sobota Wojciech 860
19 Byczkowski Artur 740
19 Ablewski Krzysztof 740
21 Maksajda Dariusz 720
22 Janeczek Dariusz 360
23 Muzyka Dariusz 80
I Grand Prix - Puchar Próby
1. Rybiński Sebastian 4340
2. Smulik Marcin 3505
3. Barański Dariusz 3500
4. Michalak Wojciech 2670
5. Miller Driusz 2555
6. Czupryniak Kamil 2390 junior
7. Angelus Paweł 2320
8. Pawlak Tomasz 2295
9. Marędziak Dawid 1950
10. Szewczyk Marcin 1715
11. Stasiak Krsytyna 1690
12. Filip Andrzej 1575
13. Wasilewski Jarosław 1385
14. Banasiak Paweł 1315
15. Witciak Damian 915
16. Maksajda Dariusz 905
17. Pawłowski Arkadiusz 805
18. Knapik Radosław 530
19. Byczkowski Artur 345
×
Logowanie w wedkuje.pl
zapamiętaj mnie
Przypomnij hasło
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Zaloguj się przez Twitter
Zarejestruj się