Rozpoczęcie Sezonu 08.04.2018 Paradzianka:
I MIEJSCE: GOTKOWICZ DOMINIK - 1670 PKT. (STANOWISKO 14)
II MIEJSCE: SZWED JÓZEF - 1150 PKT. (stanowisko 11)
III MIEJSCE: MAJEWSKI ANTONI - 1070 PKT. (stanowisko 19)
4. Majewski Zdzisław - 1040 pkt. (stanowisko 20)
5. Janas Albert - 1010 pkt. (stanowisko 1)
6. Krzywania Bogdan - 1000 pkt. (stanowisko 16)
7. Ablewski Krzysztof - 880 pkt. (stanowisko 3)
8. Milczarek Piotr - 870 pkt. (stanowisko 15)
9. Baranowski Alan - 850 pkt. (stanowisko 12)
9. Miśkiewicz Roman - 850 pkt. (stanowisko 13)
11. Gruszczyński Jakub - 730 pkt. (stanowisko 7)
11. Koczyński Waldemar - 730 pkt. (stanowisko 9)
11. Kołodziejczyk Arkadiusz - 730 pkt. (stanowisko 10)
14. Podsiadły Robert - 710 pkt. (stanowisko 4)
15. Kowalczyk Kamil - 0 pkt. (stanowisko 2)
15. Lewandowski Adam - 0 pkt. (stanowisko 5)
15. Kaczmarek Michał - 0 pkt. (stanowisko 6)
15. Kubik Marian - 0 pkt. (stanowisko 8)
15. Ograbek Józef - 0 pkt. (stanowisko 17)
15. Leśniczak Henryk - 0 pkt. (stanowisko 18)
I tura Mistrzostw Koła 08.04.2018 Paradzianka:
- w kategorii Senior:
- Sektor A
1. Ablewski Krzysztof - 880 pkt. (stanowisko 3)
2. Gruszczyński Jakub - 730 pkt. (stanowisko 7)
2. Koczyński Waldemar - 730 pkt. (stanowisko 9)
2. Kołodziejczyk Arkadiusz - 730 pkt. (stanowisko 10)
5. Podsiadły Robert - 710 pkt. (stanowisko 4)
6. Kowalczyk Kamil - 0 pkt. (stanowisko 2)
6. Lewandowski Adam - 0 pkt. (stanowisko 5)
6. Kaczmarek Michał - 0 pkt. (stanowisko 6)
6. Kubik Marian - 0 pkt. (stanowisko 8)
- Sektor B
1. Gotkowicz Dominik - 1670 pkt. (stanowisko 14)
2. Szwed Józef - 1150 pkt. (stanowisko 11)
3. Majewski Antoni - 1070 pkt. (stanowisko 19)
4. Majewski Zdzisław - 1040 pkt. (stanowisko 20)
5. Krzywania Bogdan - 1000 pkt. (stanowisko 16)
6. Milczarek Piotr - 870 pkt. (stanowisko 15)
7. Miśkiewicz Roman - 850 pkt. (stanowisko 13)
8. Ograbek Józef - 0 pkt. (stanowisko 17)
9. Leśniczak Henryk - 0 pkt. (stanowisko 18)
- w kategorii Junior:
- Sektor C
1. Janas Albert - 1010 pkt. (stanowisko 1)
2. Baranowski Alan - 850 pkt. (stanowisko 12)
Podajemy wyniki II tury i Mistrzostw Koła PZW nr 10 SIRA Sieradz 22.04.2018 Paradzianka:
- w kategorii Junior:
- sektor C
I MIEJSCE: ALBERT JANAS - 1810 PKT. (STANOWISKO 1)
II MIEJSCE: Alan Baranowski - 1030 pkt. (stanowisko 2)
- w kategorii Senior:
- sektor A
I MIEJSCE: JÓZEF SZWED - 2950 PKT. (STANOWISKO 6)
II MIEJSCE: Dominik Gotkowicz - 2520 pkt. (stanowisko 7)
III MIEJSCE: Piotr Mielczarek - 1770 pkt. (stanowisko 8)
4. Zdzisław Majewski - 1710 pkt. (stanowisko 4)
5. Antoni Majewski - 970 pkt. (stanowisko 9)
6. Roman Miśkiewicz - 950 pkt. (stanowisko 3)
7. Stefan Szubert - 840 pkt. (stanowisko 5)
- sektor B
I MIEJSCE: KRZYSZTOF ABLEWSKI - 4480 PKT. (STANOWISKO 15)
II MIEJSCE: Jakub Gruszczyński - 1810 pkt. (stanowisko 11)
III MIEJSCE: Arkadiusz Kołodziejczyk - 1060 pkt. (stanowisko 14)
4. Waldemar Koczyński - 860 pkt. (stanowisko 12)
5. Michał Kaczmarek - 810 pkt. (stanowisko 13)
6. Kamil Kowalczyk - 0 pkt. (stanowisko 10)
MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 10 SIRA SIERADZ 22.04. 2018 PARADZIANKA:
- w kategorii Senior:
I MIEJSCE: KRZYSZTOF ABLEWSKI - 5360 PKT. WAGOWE, 2 PKT. SEKTOROWE
II MIEJSCE: DOMINIK GOTKOWICZ - 4190 PKT. WAGOWE, 3 PKT. SEKTOROWE
III MIEJSCE: SZWED JÓZEF - 4100 PKT. WAGOWE, 3 PKT. SEKTOROWE
4. Jakub Gruszczyński - 2540 pkt. wag., 5 pkt. sekt.
5. Arkadiusz Kołodziejczyk - 1790 pkt. wag., 6 pkt. sekt.
6. Zdzisław Majewski - 2750 pkt. wag., 8 pkt. sekt.
7. Antoni Majewski - 2040 pkt. wag., 8 pkt. sekt.
8. Waldemar Koczyński - 1590 pkt. wag., 8 pkt. sekt.
9. Piotr Milczarek - 2640 pkt. wag., 9 pkt. sekt.
10. Michał Kaczmarek - 910 pkt. wag., 11,5 pkt. sekt.
11. Roman Miśkiewicz - 1800 pkt. wag., 13 pkt. sekt.
12. Bogdan Krzywania - 1000 pkt. wag., 13 pkt. sekt.
13. Robert Podsiadły - 710 pkt. wag., 13 pkt. sekt.
14. Stefan Szubert - 840 pkt. wag., 14 pkt. sekt.
15. Kamil Kowalczyk - 0 pkt. wag., 13,5 pkt. sekt.
15. Adam Lewandowski - 0 pkt. sekt., 13,5 pkt. sekt.
15. Marian Kubik - 0 pkt. sekt., 15,5 pkt. sekt.
15. Józef Ograbek - 0 pkt., 16,5 pkt. sekt.
15. Henryk Leśniczak - 0 pkt., 16,5 pkt. sekt.
- w kategorii Junior:
I MIEJSCE: ALBERT JANAS - 2800 PKT. WAGOWE, 2 PKT. SEKTOROWE
II MIEJSCE: ALAN BARANOWSKI - 1880 PKT. WAGOWE, 4 PKT. SEKTOROWE
Wyniki "PUCHAR ZARZĄDU 2018" Sira" nr 10 Sieradz 20.05.2018 "Paradzianka".:
I MIEJSCE: ANTONI MAJEWSKI - 2410 PKT. (STANOWISKO 8)
II MIEJSCE: Alan Baranowski - 2400 pkt. (stanowisko 5)
III MIEJSCE: Albert Janas - 2360 pkt. (stanowisko 9)
4. Krzysztof Ablewski - 1790 pkt. (stanowisko 14)
5. Józef Szwed - 1690 pkt. (stanowisko 3)
6. Andrzej Filip - 1660 pkt. (stanowisko 1)
7. Dominik Gotkowicz - 1550 pkt. (stanowisko 6)
8. Jakub Gruszczyński - 1470 pkt. (stanowisko 13)
9. Robert Balcerzak - 1280 pkt. (stanowisko 16)
10. Roman Miśkiewicz - 1180 pkt. (stanowisko 7)
11. Zdzisław Majewski -1150 pkt. (stanowisko 15)
12. Michał Kaczmarek - 1090 pkt. (stanowisko 19)
13. Marian Kubik -1050 pkt. (stanowisko 2)
13. Krystian Majewski - 1050 pkt. (stanowisko 12)
13. Dariusz Surdel - 1050 pkt. (stanowisko 4)
16. Waldemar Koczyński - 930 pkt. (stanowisko 17)
17. Piotr Mielczarek - 880 pkt. (stanowisko 11)
18. Jacek Świniarski - 0 pkt. (stanowisko 10)
18. Karol Grzelak - 0 pkt. (stanowisko 18)
W zawodach wzięło udział 19 zawodników.
Wyniki zawodów "O Największą Rybę" 23.09.2018 "Paradzianka" Sieradz:
I MIEJSCE: KRZYSZTOF ABLEWSKI - 1240 PKT. (STANOWISKO 5)
II MIEJSCE: JAKUB GRUSZCZYŃSKI - 1150 PKT. (STANOWISKO 4)
III MIEJSCE: Roman Miśkiewicz - 880 pkt. (stanowisko 6)
4. Andrzej Filip - 830 pkt. (stanowisko 14)
5. Marian Gotkowicz - 800 pkt. (stanowisko 10)
6. Józef Szwed - 760 pkt. (stanowisko 15)
7. Marian Kubik - 760 pkt. (stanowisko 8)
8. Dominik Gotkowicz - 750 pkt. (stanowisko 12)
9. Antoni Majewski - 730 pkt. (stanowisko 13)
10. Waldemar Koczyński - 720 pkt. (stanowisko 9)
11. Albert Janas - 720 pkt. (stanowisko 7)
12. Alan Baranowski - 700 pkt. (stanowisko 1)
13. Robert Podsiadły - 600 pkt. (stanowisko 16)
14. Jacek Świniarski - 0 pkt. (stanowisko 2)
15. Stanisław Kolasa - 0 pkt. (stanowisko 3)
16. Henryk Wołoszyński - 0 pkt. (stanowisko 10)
W zawodach wzięło udział 16 zawodników w kategorii OPEN.
Zakończenie Sezonu 21.10.2018 Paradzianka Sieradz.
I MIEJSCE: KŁOŚ WALDEMAR - 3860 PKT. (STANOWISKO 1) - WYSTĘP GOŚCINNY :)
II MIEJSCE: FILIP ANDRZEJ - 1900 PKT. (STANOWISKO 7)
III MIEJSCE: GOTKOWICZ DOMINIK - 1790 PKT. (STANOWISKO 16)
4. Janas Albert - 1550 pkt. (stanowisko 8)
5. Kubik Marian - 1000 pkt. (stanowisko 12)
6. Ablewski Krzysztof - 890 pkt. (stanowisko 4)
7. Miśkiewicz Roman - 860 pkt. (stanowisko 13)
8. Mielczarek Piotr - 780 pkt. (stanowisko 10)
9. Kaczmarek Michał - 760 pkt. (stanowisko 15)
10. Podsiadły Robert - 730 pkt. (stanowisko 9)
11. Kolasa Stanisław - 720 pkt. (stanowisko 6)
12. Szwed Józef - 690 pkt. (stanowisko 3)
13. Dawiduk Krzysztof - 0 pkt. (stanowisko 5)
13. Majewski Zdzisław - 0 pkt. (stanowisko 14)
13. Majewski Antoni - 0 pkt. (stanowisko 2)
13. Majewski Krystian - 0 pkt. (stanowisko 17)
13. Baranowski Alan - 0 pkt. (stanowisko 11)